O NAS

Laboratorij za metrologijo in kakovost na Fakulteti za elektrotehniko, Univerze v Ljubljani šteje 14 zaposlenih ter samostojno deluje vse od leta 1992. Začetki laboratorija segajo v leto 1954, ko je bil pod vodstvom prof. dr. Romana Poniža in prof. dr. Alojzija Permeta na Stari tehniki na Aškerčevi cesti ustanovljen Laboratorij za elektrotermijo. Prva iniciativa za ustanovitev pa je bila dana že leta 1946. Za vas smo pripravili več zanimivih vsebin o nastanku in razvoju laboratorija, vabimo pa vas tudi, da si preberete več o posameznih profesorjih in strokovnih sodelavcih laboratorija.

EKIPA

Spoznajte se z osebjem LMK. Pokaži več

LABORATORIJ SKOZI ČAS

Oglejte si zgodovino LMK vse od leta 1954 do danes skozi zgodbo in sliko. Pokaži več